Skal İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine ulaşmak için...

SKALITE HISTORY

Sealed Air
İda Consulting

SKAL İSTANBUL İLETİŞİM

İnönü Mahallesi Nispet sok. No 6 D 2 34437 Elmadağ Istanbul

T. (0212) 296 18 80
F. (0212) 296 18 79

skal @ skalistanbul.com

Sevgili Dostlar

Istanbul, 28 Subat 2020

Dünya turizm profesyonellerinin küresel turizmi ve arkadaşlığı yaymaya çalıştığı dünyanın en eski sivil toplum örgütünde, güvenilir ve sorumlu bir “Turizm Endüstrisi’’ için görevi devralmaktan büyük heyecan ve onur duyuyorum,  güven ve destekleriniz için en derin şükranlarımı sunarım .

 Ekip ruhunun vazgeçilmez gücüyle; 

STRONGER TOGETHER

“ Birlikten kuvvet doğar” bir arada yapılan işlerden hep kazançla çıkıldığını, başarılar yakalandığını hepimiz biliyoruz. 
Skal İstanbul kulübümüz için bugüne dek yapılmış tüm değerlerin devamını sağlarken, iz bırakan projelerle Sizlerle daha kuvvetli bağlar kuracağız. 

-YOUNG SKAL
Dünyada  bir çok şey hizla değişiyor, zamanın hızına yetişemiyoruz, yetişmek zorunda olduğumuz, 
GENÇLER, TEKNOLOJİ VE DEĞİŞEN SOSYAL DENGELER
Gençlerin hayatımızdaki önemine ve katkılarının çok değerli olduğuna inanıyorum.
Teknolojinin gelişimi ve kullanımı bütün dünyada büyük bir kültürel değişim başlattı, yeni bir dil oldu, gençlerimizin ve toplumumuzun yeni çağda bir arada olması çok önemli bir unsur. Bu nedenle, Young SKAL konusunu özellikle bir hedef olarak belirlemek istiyorum. Bu güne kadar yapılanları tekrar gözden geçirip, akademisyen üyelerimizden de destek alarak, Yönetim Kurulumuz ile birlikte Young SKAL organizasyonunu örnek bir organizasyon haline getirmeye çalışacağız.
  
-SOSYAL SORUMLULUK & STK ve KAMU KURULUŞLARI İLE ORTAK PROJELER
Bu dönemde, ayrıca, gücümüzün ve zamanımızın yettiğince, sosyal sorumluluk projelerine zaman ve kaynak ayıracağız. Bu projeleri çalışırken diğer sektör kuruluşları ile koordinasyon içinde olacak, SKAL uluslararası networkünden de yararlanacağız. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla da ilişkileri güçlendirerek, desteklerini almaya çalışacağız. 

-KÜLTÜR SANAT KURULUŞLARI İLE İLİŞKİLER ve KULÜBÜMÜZÜN TANITILMASI
Geçtiğimiz dönemde; SKAL İstanbul kulübümüzün adını duyurmak için önemli adımlar attık, kültür sanat alanında önemli kuruluşların kulübümüzü tanımasını sağladık Bu çalışmaları artırarak sürdüreceğiz. 

-SKALITE
Gozbebegimiz …… Skalitemiz…..Skalite çalışmalarımız için, bu degerli etkinligimiz icin bir komite kuruluyor ve SKALITE’nin Tanrıçası Sevgili Hülya Başkanımizı Komite Başkanı yapıyoruz. Ben emrivaki yaptım, Başkanım’da sagolsun “Konu SKALITE olursa gerisi teferuattır” diyerek bizleri kırmadı. Bu sene SKALITE’nin Ülkesel ve Uluslararası bir Festival havasında geçeceğini şimdiden hissediyorum.
 
-DİĞER KULÜPLERLE İŞBİRLİĞİ
Bu sene en heyecanla gerceklestirmek istediğim projelerimizden biri,
SKAL İstanbul kulübümüz ile ülkemizdeki diğer tüm SKAL kulüpleri ile cok daha sıkı işbirliği yapmak ve mümkün olduğunca ortak proje gerçekleştirmek.
Dostluk ve paylaşım arttıkça “networking”de artacak, ses getiren projeler
ile hem üyelerimiz arasında heves hem de sponsor imkanlarımız artacaktır.

 
-SOSYAL ETKİNLİKLER ve AMİCALE İNANCI
SKAL’ın ana misyonu olan , üyeler arasında iletişimi ve paylaşımı güçlendirmek için sosyal etkinliklerin önemle üzerinde duracağız , katılımlarınız ile daha da güçleneceğiz.
 
Önümüzdeki dönemin, yeni Yönetim Kurulumuza seçilen çalışma arkadaşlarımla birlikte, her birimizin SKAL’ın ana değeri olan “amical”liğe olan inancımızı ve SKAL ruhunu geliştirmek adına yapacağımız özverili çalışmalarımızı göreceğiniz, birbirimizi daha yakından tanıma fırsatını bulacağımız, SKAL olmaktan keyif  alacaginiz bir dönem olmasını diliyorum.

 
Bana ve Yönetim Kurulu Arkadaşlarıma vereceğiniz desteklere şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Önen / Skal İstanbul Başkanı

Tüm Mesajlar